Księgowość dla startupów

StartUp24

Firma rachunkowa Tax Expert 24 z przyjemnością prezentuje Państwu propozycję kompleksowej obsługi startupów. Zdajemy sobie sprawę z ilości pracy którą należy wykonać aby zarejestrować nową firmę i zapewnić jej rozwój, proponujemy zatem doświadczenie nasze oraz naszych Partnerów, które znacznie ograniczą Państwa czas oraz koszty związane z rozpoczęciem i prowadzeniem firmy, a także zawiłościami związanymi z księgowością startupów.

StartUp24.waw.pl - kompleksowa obsługa startup

W ramach kompleksowej obsługi startup możemy zaproponować następujący zakres usług:

- doradzimy jaka forma organizacyjna będzie najkorzystniejsza
- zajmiemy się formalnościami i obsługą prawną startup (notariusz, urzędy itp)
- udostępnimy adres do rejestracji oraz zapewnimy "wirtualne biuro"
- poprowadzimy sprawy księgowe i obsługę podatkową startup
- zbudujemy i wypozycjonujemy w Google Twoją stronę internetową
- pomożemy zdobyć klientów
- zorganizujemy finansowanie przedsięwzięcia

Firma rachunkowa dla startupów i nie tylko

Jeśli chcesz szybko rozpocząć działalność i nie tracić czasu na rejestrację spółki od podstaw, w ramach kompleksowej obsługi startupów, możemy zaproponować Ci sprzedaż jednej z naszych "czystych" spółek. W ciągu 1 dnia jesteśmy w stanie dopełnić wszelkich formalności związanych z sprzedażą udziałów spółki z o.o., a zaraz po spotkaniu u Notariusza stajesz się właścicielem spółki gotowej do działania (zarejestrowana w KRS, posiada NIP i Regon, bez wcześniejszych operacji gospodarczych).

Obsługa księgowa, kadrowo-płacowa i prawna dla startupów

Prowadzona przez naszą firmę rachunkową, kompleksowa obsługa startupów gwarantuje szereg udogodnień. Na życzenie przygotujemy i dostarczymy do KRS dokumenty niezbędne do zmiany wpisu, udostępnimy biuro wirtualne na siedzibę Twojej nowej firmy, poprowadzimy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową.

Skontaktuj się z Nami ►