Partnerzy

Przedstawiamy wybranych Partnerów, dzięki którym jesteśmy gotowi świadczyć dla Państwa innowacyjne usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca z naszymi Partnerami pozwala nam stale rozwijać ofertę oraz zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Szczególnie mocno angażujemy się w powstawanie i rozwój nowych przedsięwzięć (startupów), oferując profesjonalne narzędzia przy zachowaniu niskich kosztów obsługi.

 Electric Taxi

ELECTRIC TAXI to prawdziwie elektryczne taksówki - na razie tylko w Warszawie, ale być może już wkrótce w innych miastach Polski.
Wyłącznie elektryczne, nowoczesne i nowe samochody marki NISSAN Leaf i BMW i3 - żadnych spalin, żadnych zanieczyszczeń, cicho, płynnie i dynamicznie! 
Wysoki standard usług oraz wiele frajdy z elektrycznego podróżowania. Kierowcy przeszkoleni przez specjalistów BMW i NISSANA, potrafią wprowadzić w świat elektrycznej motoryzacji, znają doskonale właściwości, zalety i charakterystykę elektrycznych samochodów. Skorzystaj z elektrycznej TAXI a być może sam postanowisz "elektryzować", może czas przesiąść się do "elektryka" na stałe?

 
Partner Tax Expert

Strony internetowe, sklepy, wizytówki, ulotki, fotografia produktowa, wsparcie techniczne– te i inne usługi znajdziesz w ofercie firmy Biznes Praktycznie. Więcej informacji na stronie www.biznespraktycznie.pl. Uwaga - specjalnie dla Klientów bura księgowego TAX EXPERT 24, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Zadzwoń aby zapytać o szczegóły.

 
Partner Tax Expert

ATENEO jest cyfrową agencją interaktywną realizującą cele przynoszące klientom zyski. Posiada zespół doświadczonych marketerów i developerów dzięki czemu potrafi realizować zaawansowane usługi z obszaru nowoczesnego Inbound Marketingu. Zasz zakres usług obejmuje m.in.: projektowanie stron i aplikacji internetowych, pozycjonowanie i optymalizację (SEO), kampanie reklamowe PPC, zarządzanie reputacją, sklepy internetowe, Social Media Marketing oraz rozwiązania mobilne.

 

Taxxo to najbardziej kompleksowy zestaw narzędzi dla biur rachunkowych i ich klientów - zarówno działalności gospodarczych jak i dla spółek kapitałowych. Dzięki integracji systemu księgowego z platformą TAXXO, nasi Klienci mają dostęp online do praktycznie wszystkich danych księgowych, komunikują się z nami poprzez pulpit użytkownika e-biura rachunkowego, przesyłają skany dokumentów, otrzymują automatyczne powiadomienia SMS i e-mail o podatkach oraz korzystają z wielu innych zaawansowanych narzędzi do zarządzania firmą.

 
Partner Tax Expert

BLUE TELECOM to niezależna Polska firma działająca w branży telekomunikacyjnej i e-comerce. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych i operatorów telekomunikacyjnych. Świadczymy szeroki zakres usług od budowy światłowodów poprzez usługi głosowe, dostęp do Internetu, kolokację, hosting, konsulting. Zajmujemy się również tworzeniem portali internetowych i aplikacji mobilnych.

 
Partner Tax Expert

Najlepsza hodowla Berneńczyków ;-)

ASTRUM FELIX FCI

astrumfelix.pl