Nowe biuro rachunkowe Tax Expert w Bełchatowie świadczy usługi prowadzenia pełnej księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, a także świadczeń z zakresu kadr i płac. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie działalności firm, pełniąc kompleksowe doradztwo finansowe, w tym usługi w zakresie optymalizacji podatkowej i organizacji firmy.

Bezpośredni kontakt i kompleksowa obsługa

Profesjonalnie i kompleksowo prowadzona księgowość firmy i kwestie finansowe to także poczucie bezpieczeństwa. W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług, a także na bezpośredni kontakt. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, aby w każdym momencie udzielić odpowiedzi i potrzebnych informacji o sprawach prowadzonych przez naszą firmę. Nasi pracownicy dojeżdżają także do klientów, a dla wszystkich zarejestrowanych w siedzibie firm postajemy także do usług w wirtualnym biurze rachunkowym. Rozwiązanie to pozwala na przesyłanie i digitalizację dokumentów, a także wiele procesów automatyzacji.

Biuro Rachunkowe Bełchatów

Pozyskiwanie funduszy

Aby zrealizować plan założenia własnej firmy, warto złożyć odpowiedni wniosek o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajomość odpowiednich zagadnień może okazać się kluczowa w kwestii otrzymania dotacji na założenie firmy z Urzędu Pracy, więc warto sięgnąć po profesjonalną pomoc. Warto uwzględnić wszystkie istotne kryteria a także pamiętać, że Urząd nie jest jedynym źródłem pozyskiwania dofinansowania. Nasze biuro rachunkowe w Bełchatowie dołoży wszelkich starań, aby odnaleźć drogę do realizacji marzeń zawodowych w każdym przypadku. Gwarantujemy rzetelną pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój działalności i zewnętrznego finansowania, także dla klientów z Warszawy i innych miast.

Bezpieczeństwo i jakość usług

Długotrwałe relacja biznesowa z klientami to dla nas zarówno cenna współpraca, jak i ważna relacja partnerska. Dołożymy starań, aby zapewnić Państwu spokój ducha, a także możliwie duże oszczędności dla firmy i przewagę nad konkurencją. Szeroki wachlarz usług księgowych w zakresie rachunkowości i księgowości prowadzimy także w języku angielskim. Nasze biuro księgowe rekomendowane jest licencją Ministerstwa Finansów od 2005r.

Biuro Rachunkowe Bełchatów