REJESTRACJA FIRM

REJESTRACJA FIRM

Rozważasz założenie własnej firmy i nie wiesz jaką formę organizacyjną wybrać? A może chcesz zoptymalizować koszty jej prowadzenia? Przerażają Cię osobiste kontakty z urzędami takimi jak ZUS/US/GUS i nie wiesz, gdzie jest najbliższy notariusz lub prawnik? Rejestracja spółki w KRS wydaje Ci się zbyt czasochłonna i skomplikowana?

 

Pomoc w rejestracji firmy – Zarejestrujemy firmę za Ciebie

Zajmiemy się za Ciebie rejestracją spółki w Warszawie i w innych miastach Polski, organizacją Twojej firmy i zadbamy o wszelkie formalności, które wiążą się z tworzeniem oddziałów i przedstawicielstw czy opracowywaniem struktur holdingowych. Na samym początku doradzimy najkorzystniejszą formę działalności czy opodatkowania, biorąc pod uwagę wiele aspektów, m.in. branżę czy cele przyszłej firmy. Nie wiesz jak dobrać właściwe kody PKB lub ustalić wysokość kapitału zakładowego? Założenie spółki w Warszawie z naszą pomocą będzie zrealizowane w krótkim terminie oraz przy minimum formalności.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że rejestracja własnej firmy np. w Warszawie będzie przeprowadzona przez profesjonalistów. Nie musisz sam czytać ustaw, przeszukiwać setek stron oraz chodzić do urzędów. Zarejestrujemy spółkę w KRS, ZUS, US czy GUS uzyskując numer REGON i NIP w przeciągu zaledwie kilku dni.

 

 

Zarejestrujmy firmę za Ciebie i kompleksowo obsłużymy:

 • działalność jednoosobową,
 • spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • spółkę jawną,
 • spółkę cywilną,
 • spółkę akcyjną,
 • spółkę komandytową i komandytowo-akcyjną,
 • fundację,
 • stowarzyszenie,
 • spółkę europejską,
 • oddział,
 • przedstawicielstwo

Naszym klientom doradzamy bezpłatnie w kwestiach podatkowych i organizacyjnych. Podejmujemy również współpracę z prawnikiem i notariuszem, jeśli zachodzi taka konieczność.

O czym pomyśleć przed rejestracją firmy w KRS

Przed podjęciem decyzji o rejestracji firmy w Warszawie i w innych miastach Polski należy przemyśleć szereg kwestii, które będą niezbędne do szybkiego zrealizowania całego przedsięwzięcia. Między innymi należy zebrać szczegółowe dane osobowe, rozważyć datę rozpoczęcia działalności i jej adresu, wybór formy opodatkowania czy nazwę, która musi być oryginalna i wymowna. Rejestracja spółki w Warszawie i w innych miastach w Polsce jest złożonym procesem, który wymaga podjęcia wielu formalnych kroków. Nie wiesz, co jest dla Ciebie najbardziej korzystne? Jesteśmy po to, żeby pomóc.

Pierwszym krokiem formalnym w czasie rejestracji spółki jest zawarcie umowy lub statusu spółki. W niektórych przypadkach powinny być one sporządzone w formie aktu notarialnego. Należy ponadto wybrać organy spółki, jeśli jest to konieczne. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie i złożenie wniosku o rejestrację spółki w KRS oraz w pozostałych urzędach. Przed sądem należy złożyć szereg dodatkowych dokumentów takich jak lista wspólników czy wzory podpisów osób wchodzących w skład zarządu. Pomimo ułatwień, które zostały wprowadzone w ostatnich latach, rejestracja spółki w Warszawie na własną rękę nie obejmuje niezbędnego doradztwa, dzięki któremu będą mogli Państwo uniknąć kosztownych błędów.

Ponadto wybrane gałęzie biznesu wymagają dodatkowych koncesji, zezwoleń oraz licencji. Dotyczy to tzw. działalności reglamentowych, m.in.:

 • działalność aptek,
 • prowadzenie kantorów,
 • prowadzenie biur pośrednictwa nieruchomościami.

Przed rejestracją firmy w KRS należy podjąć także decyzję odnośnie kwestii prawnych takich jak zarejestrowanie się jako VAT-owiec, zorientować się w kwestii posiadania kasy fiskalnej oraz wybrać pieczątkę firmową, która pomimo tego, że nie jest obowiązkowa, ułatwia kontakty z urzędami. Forma opodatkowania i prawna to podstawowe kwestie, które pomożemy Ci rozwiązać.

Prowadzenie księgowości i kadr

Poza rejestracją firmy w KRS zajmiemy się również kompleksową obsługą księgową, sporządzając potrzebną dokumentację, księgując koszty czy składając deklaracje podatkowe. Nie będziesz musiał osobiście podejmować kontaktu z urzędami ani z sądem, gdyż nasze biuro rachunkowe będzie reprezentowało Cię przed urzędem skarbowym czy ZUS-em. Kompleksowa pomoc z naszej strony nie kończy się wraz z rejestracją spółki w Warszawie lub w innym mieście w Polsce.

Dzięki powierzonym nam pełnomocnictwom, zaoszczędzą Państwo czas i unikną problemów wynikających z nieznajomości prawa oraz zagadnień urzędowych. Dzięki temu będziecie mogli skupić się na tym co naprawdę ważne – merytorycznych czy marketingowych aspektach prowadzenia firmy.

 

Dlaczego warto wybrać

Biuro Księgowe Tax Expert 24 Warszawa

Naszą zaletą jest bliskość i dostępność dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy: ŚródmieścieMokotów, Białołęka, Targówek, WolaŻoliborzBielanyOchota i okolicy. Posiadamy także filię w Bełchatowie

Nasza firma księgowa Warszawa jest kierowana przez profesjonalistkę z ogromnym doświadczeniem, a pracownicy zatrudnieni w biurze księgowym Tax Expert 24 nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Naszym mottem jest, by umiejętnie dopasowywać oferowane usługi księgowe do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów i gwarantować Im merytoryczny profesjonalizm.

Na skróty. Nasza oferta 

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

DORADZTWO PODATKOWE

DORADZTWO PRAWNE

BIURO WIRTUALNE

REJESTRACJA FIRM

CENNIK

AUDYT PODATKOWY

Brzmi dobrze?

Skontaktuj się z nami!

+48 510 033 300