KSIĘGOWOŚĆ

USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA

Zajmujemy się księgowością kompleksowo! Współpraca z biurem rachunkowym Tax Expert 24 to wygoda i bezpieczeństwo.

Tax Expert 24 jest licencjonowanym biurem rachunkowych oferującym swoje usługi księgowe firmom polskim oraz firmom i spółkom z kapitałem zagranicznym. Nasz zespół księgowy to osoby posiadające odpowiednie doświadczenie zawodowe w samodzielnej obsłudze klientów biznesowych (firmy z sektora MPS, spółki prawa handlowego, start-up’y). Nasza firma księgowa Warszawa jest rekomendowana licencją Ministra Finansów od 2005 roku.

Spośród innych firm księgowych Warszawa wyróżniamy się tym, że jesteśmy elastyczni i otwarci na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, nie boimy się wyzwań oraz niestandardowych projektów wymagających szczególnego zaangażowania. Nasze biuro księgowe Warszawa gwarantuje szeroki wachlarz usług księgowych związanych rachunkowością, księgowością, doradztwem podatkowym, kompleksowym wsparciem nowo powstających podmiotów gospodarczych.

 

Biuro księgowe Warszawa – oferta dla firm zagranicznych.

Usługi oferowane przez biuro księgowe Warszawa – Tax Expert 24 z powodzeniem wykonujemy także w języku angielskim. Nasza firma księgowa Warszawa bezpiecznie i odpowiedzialnie wprowadza na rynek polski firmy zagraniczne. Mamy na uwadze, że polski system podatkowy jest bardziej skomplikowany niż w innych państwach europejskich, stąd szczególną ofertę usług kierujemy właśnie do podmiotów z kapitałem zagranicznym.

 

 

Integracja firmy księgowej Warszawa z TAXXO

Spośród firm księgowych Warszawa Tax Expert 24 wyróżnia dynamiczne działanie dotyczące obsługi firm i spółek w prowadzeniu pełnej księgowości z wykorzystaniem narzędzi online. Dla naszych Klientów udostępniamy pakiet zaawansowanych narzędzi we współpracy z platformą TAXXO – e-biuro rachunkowe. Pracujemy na systemie Comarch ERP XT Optima oraz na systemach księgowych naszych Klientów. Wszelkie innowacje elektroniczne wdrożone i z sukcesami wykorzystywane w prowadzonej przez nas firmie księgowej pozwalają zapewnić efektywniejszy obieg dokumentacji księgowej oraz usprawniają wymianę informacji z Klientem.

Usługi księgowe oferowane przez Tax Expert 24 w Warszawie

Świadczymy usługi księgowe w następującym zakresie:

 • pełna księgowość (księgi handlowe),
 • księgi przychodów i rozchodów,
 • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
 • deklaracje podatkowe (rozliczenie miesięczne, kwartalne, roczne),
 • wyprowadzanie z zaległości.

Biuro księgowe Warszawa świadczy również usługi dodatkowe, takie jak:

 • pomoc przy wyborze formy prawnej oraz sposobu opodatkowania dla podmiotów rozpoczynających działalność,
 • rejestrację firmy wraz z obsługą formalności (wpis do ewidencji działalności gospodarczej, KRS, REGON, ZUS, US, itd.),
 • pomoc przy tworzeniu polityki rachunkowości (w jednostkach prowadzących pełną księgowość) czy wdrażaniu systemu obiegu dokumentów,
 • przygotowanie regulaminu pracy,
 • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
 • sporządzanie sprawozdań wymaganych przez GUS, NBP itp.,
 • przygotowywanie wewnętrznych raportów dla właściciela (w języku polskim, angielskim),
 • reprezentowanie klienta przed organami administracji publicznej, także podczas kontroli.
Dlaczego warto wybrać

Biuro Księgowe Tax Expert 24 Warszawa

Naszą zaletą jest bliskość i dostępność dla naszych Klientów. Działamy na terenie Warszawy: ŚródmieścieMokotów, Białołęka, Targówek, WolaŻoliborzBielanyOchota i okolicy. Posiadamy także filię w Bełchatowie

Nasza firma księgowa Warszawa jest kierowana przez profesjonalistkę z ogromnym doświadczeniem, a pracownicy zatrudnieni w biurze księgowym Tax Expert 24 nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Naszym mottem jest, by umiejętnie dopasowywać oferowane usługi księgowe do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów i gwarantować Im merytoryczny profesjonalizm.

Na skróty. Nasza oferta 

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

DORADZTWO PODATKOWE

DORADZTWO PRAWNE

BIURO WIRTUALNE

REJESTRACJA FIRM

CENNIK

AUDYT PODATKOWY

Brzmi dobrze?

Skontaktuj się z nami!

+48 510 033 300