Kryptowaluty

 

 

         Znalezione obrazy dla zapytania bitcoin logo                                      Znalezione obrazy dla zapytania ethereum logo

 

 

Akceptujemy płatności za nasze usługi w walutach przyszłości :-)
Liczne analizy i rozmowy skłoniły nas do większego zainteresowania się blockchainem oraz kryptowalutami. Dużą część naszych Klientów stanowią firmy z szeroko rozumianej branży technologicznej i internetowej, w tym specjaliści blockchain realizujący bardzo ciekawe projekty.
Zainspirowani i zmotywowani do poświęcenia większej uwagi tej technologii oraz możliwościom jakie niesie, umożliwiamy również naszym Klientom płatności w Bitcoin, Ethereum, Ripple a wkrótce w innych walutach.  

Niestety NIE PROWADZIMY DORADZTWA PODATKOWEGO ORAZ ROZLICZEŃ OPERACJI NA KRYPTOWALUTACH.
Mimo wiedzy którą posiadamy oraz szczerych chęci pomocy wszystkim osobom które do nas dzwonią i piszą, nie podejmiemy się na razie obsługi i rozliczania firm/osób zewnętrznych. Zbyt dużo niewiadomych i zbyt duże ryzyko dla nas jako biura rachunkowego.
Z uwagi na brak regulacji oraz jasnych zasad rozliczania ze strony Ministarstwa Finansów, zachęcamy do kontaktu z Urzędem Skarbowym pod który Państwo podlegacie oraz występowania o interpretacje indywidualne.

            

               

 

 Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z Nami ►