Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja – Kasprzaka 31

Biuro rachunkowe w Warszawie Tax Expert 24świadczące kompleksowe usługi księgowe dla firm, zaprasza swoich Klientów do nowego biura zlokalizowanego w budynku biurowo-hotelowym kompleksu Bliska Wola w Warszawie. Mieścimy się na ulicy Kasprzaka 31 przy skrzyżowaniu z ul. Prymasa Tysiąclecia - lokal nr 209 (2 piętro).

Bliska Wola to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych na pograniczu Śródmieścia i Woli, u zbiegu Prymasa Tysiąclecia, Kasprzaka i Ordona. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Centrum, Dworca Zachodniego i Okęcia, ułatwia dojazd do naszego nowego biura.

Cały zespół obiektów nazywany jest Miasteczkiem Kasprzaka. Obiekt zaprojektowała pracownia architektoniczna Studio B.A.U z Warszawy. Inwestycja oddana właśnie do użytku powstawała od 2013 roku i liczy sobie około 3 tys. mieszkań oraz pomieszczeń usługowo-handlowych oraz biurowych umiejscowionych na powierzchni ok. 70 tys. mkw. Ten aż szesnastopiętrowy budynek z pewnością cieszyć się będzie ogromną popularnością wśród najemców ze względu na komfortowe warunki, w których prowadzona będzie działalność biurowa, handlowa i usługowa. Komfortowe warunki oraz dogodna lokalizacja sprawiły, że i nasz zespół postanowił skorzystać z uroków tego miejsca sytuując w nim nową siedzibę naszej firmy.

Nowa lokalizacja

Zalety nowej lokalizacji

Obiekt jest usytuowany praktycznie w centrum stolicy. Odległość od centrum handlowego Złote Tarasy to 3,3 km, podobna odległość dzieli budynek od jednego z  najnowocześniejszych ekspozycji w Europie - Muzeum Powstania Warszawskiego. Pracujemy i jesteśmy do Państwa usług w nowoczesnym i przyjaznym miejscu zaprojektowanym z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb naszych Klientów. Mamy również świetną kawę!

Zapraszamy Państwa do naszego nowego biura, gdzie będą mogli Państwo zlecić naszym specjalistom sprawy księgowe swojej firmy. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, firm z udziałem kapitału zagranicznego - a przede wszystkim Klientów, którzy stawiają na pierwszym miejscu jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo i kompetencje naszych pracowników oraz stosowane przez nasze biuro najnowsze technologie wspierające dostęp do informacji i raportów księgowych. Nasza nowa lokalizacja lokal 209 przy ulicy Kasprzaka 31 z pewnością ułatwi Państwu kontakt i współpracę z naszym biurem.

Informujemy jednocześnie, że główna siedziba naszej firmy pozostaje bez zmian na ul. Modlińskiej 129 lok. U10 i tutaj również serdecznie zapraszamy!

Nowa lokalizacja

Kontakt i dojazd

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu poprzez formularz na stronie, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 510-033300. Gwarantujemy, że mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki związane z obsługą w nowej siedzibie, jak także funkcjonalny i bezproblemowy dojazd i miejsce parkingowe przy nowym obiekcie. Jeśli zwrócą się Państwo do naszego biura rachunkowego, to z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę obsługi księgowej dopasowaną do aktualnej sytuacji, potrzeb i planów rozwoju Waszej firmy.